| Anto007 a întrebat:

Puteti sa imi spuneti si mie cum fac rost de o aplicatie pentru telefon ca sa vad numarul de telefon atunci cand ma suna cineva cu numar ascuns? Eu am un Samsung corby II, nu are android. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| DeeaVonP a răspuns:

Buna seara!
Nu iti poti lua o aplicatie fara Android.
Daca cineva te streseaza cu numar ascuns nu-i raspunde (sa nu-ti pierzi timpul) sau zi asa ''Frate, nu-i nevoie sa ma suni cu numar ascuns, cadavrul l-am ascuns, dar cum curat sangele?'' laughing
Ori ii spui intr-un mod calm ''Daca mai suni odata cu numar ascuns, predau telefonul la politie sa-ti identifice numarul'' laughing

| Anto007 explică (pentru DeeaVonP):

Ok. Multumesc, si multumesc si pentru sfaturi laughing

1 răspuns: