| skull12 a întrebat:

Buna seara, puteti sa imi ziceti ce ati alege dintre oneplus nord, moto edge, redmi note 10 pro, iphone 8 plus, poco x3 pro? Daca puteti sa imi faceti un top5 intre aceste telefoane, precizez ca iphone, oneplus si Motorola le iau SH (excelente, in jurul 1300-1500 lei)

P.S: nu imi recomandati alte telefoane, doar top5 din cele pe care le-am enumerat, dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Cel mai mult imi place OnePlus Nord

Apoi desi nu am fost niciodata posesor de iPhone, cred ca as alege iPhone 8

Motorola

Xiaomi

Poco

Daca l-as lua pentru mine, clar OnePlus.

3 răspunsuri:
| Invictusman a răspuns:

1 poco x3 nfc
2 redmi note 10 pro
3 oneplus
4 moto edge
5 iPhone 8 plus.

| Invictusman a răspuns (pentru Invictusman):

Poco x3 pro îl aleg din top 5 având în vedere ca are un GPU și procesor net superior în comparație cu celelalte, e un tel bun chiar și pentru anul acesta. IPhone e trecut de mult, as alege mai degrabă un iPhone 11 hai sa spunem iPhone XS dar sub nici o forma iPhone 8 care are o baterie execrabila. Nici cel de pe locul doi nu e de neglijat și acela e un tel bunicel având 108 megapixeli și un display amoled, baterie bună.

| Ødegaard a răspuns:

Clar one plus