| Andrek3 a întrebat:

Recent mi-am achizionat un card de 15€ din Germania, pentru Apple sa imi iau ceva aplicatii si am fost nevoit sa imi schimb regiunea, iar acum doresc sa imi schimb regiunea din nou pe Romania si mai am 0, 15€ in cont si nu am cum sa ii cheltuiesc si nu pot sa schimb regiunea daca nu am 0.00€, ce pot face? Va multumesc!

1 răspuns:
| FoxyMyHero a răspuns:

Pai, sunt 2 solutii. Ori mai adaugi euro ca sa i folosesti pe toti, ori ceri ajutor de la Apple.

https://support.apple.com/itunes