| Eastwood a întrebat:

Buna seara TPU am o problema cu telefonul meu Samsung Galaxy S4, seara il mai las la incarcat pana dimineata, iar dimineata este stins telefonul, sau ramane blocat ledul verde cum ca e incarcat dar nu merge sa-l pornesc decat daca scot bateria. Si cand nu e la incarcat tot se inchide. Care e problema si ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| Olteanu04 a răspuns:

Dacă încă ai garanție la telefon te poți duce la agenția de la care l-ai achiziționat. Sau poate că este o problemă cu priza ta, încearcă să-l pui la încărcat la altă priză. Mult noroc!

| Ungureanu_Ionut_1990 a răspuns:

Eu as spune sa cumperi alta baterie. big grin