| RamonaGabriela13 a întrebat:

Bună seara, TPU! Am un telefon Samsung Galaxy Express 2 și întâmpin o problemă. Pot scrie în mesaje doar 160 de caractere, iar dacă depășesc această limită, îmi spune că mesajul va fi transformat în mesaj multimedia și nu se mai trimite. Întrebarea mea este următoarea: pot scoate această limită de 160 de caractere?

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Din cate stiu nu. Poti trimite mai multe mesaje, totusi.Incadrandu-te in acele 160 de caractere pentru fiecare mesaj.