| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara TPU! Am un telefon Samsung Galaxy S3 si mi-am cumparat de la Orange Shop un MicroSD de 32GB si in primele zile mi-a mers apoi mi-a dat o eroare ca nu se poate citi cardul de memorie si de atunci nu il mai citeste deloc. Daca bag alt card de 1GB, 4GB, 8GB il citeste fara probleme dar pe cel de 32GB nu il mai citeste. Stiti cumva care e problema? Va rog sa ma ajutati si pe mine daca va pricepeti happy Fundita tongue

Răspuns Câştigător
| AlexElektro1987 a răspuns:

Trebuie sa formatezi Microsd-ul altfel nu o sa iti mearga, ca sa il formatezi il bagi in acel adaptor dupa care il bagi in calculator si dupa ce il identifica calculatorul te duci in my computer si dai click dreapta unde iti apare cartela sd dupa care dai la optiunea,, Format.". Altceva nu poti sa ii faci ca sa mearga. FUNDA?

| kiss1702me a răspuns (pentru AlexElektro1987):

Nici laptopul nu mi-l mai citeste. Inainte il citea dar acum nu il mai recunoaste...

| kiss1702me a răspuns (pentru AlexElektro1987):

Nici laptopul nu mi-l mai citeste. Inainte il citea dar acum nu il mai recunoaste... sad