| anonim_4396 a întrebat:

Bună-seara TPU. Aş avea o întrebare, poate nu e cea mai potrivita categorie, dar tocmai mi-am scăpat telefonul pe jos, şi are o mică zgârietură. Mai am şi alte zgarieturi, dar doar pe aceasta o simt când ating ecranul în partea aceia. Țin să menționez că am folie protectoare. Oare îmi este zgâriat şi ecranul telefonului? Vă mulțumesc anticipat.

1 răspuns:
| AFR81 a răspuns:

Depinde cat de "grava" este zgarietura. Este posibil sa-ti fie atins si ecranul telefonului. Daca tu zici ca e una mica, ar trebui sa fie doar pe folie.