| bragaionela a întrebat:

Buna seara TPU ce telefoane imi recomandati pana in 900 lei de preferabil Samsung si de unde il pot cumpara vreau telefonul la liber daca se poate

Răspuns Câştigător
| OnePiece a răspuns:

Daca vrei neaparat Samsung incearca sa iei Galaxy S5 sau Note 3 (eventual 4) la mana a doua. Uita-te totusi si la OnePlus One.

Altfel Samsung nu ofera cine stie ce la preturi din astea. Mai bine Huawei P8 lite, Honor 7 lite, Xiaomi Redmi Note 4 si alte telefoane chinezesti.

| bragaionela explică (pentru OnePiece):

Multumesc foarte mult

2 răspunsuri:
| ĂlaRău a răspuns:

Galaxy J5 de pe eMAG