| Empiru a întrebat:

Buna seara TPU, de 2 zile mama mea si-a luat un telefon cu android, cel vechi i s-a stricat tachu si pe acela avea toate nr in telefon. L-a reparat si la service i-a transferat numerele. Acum fiindca are telefon cu android poate sa isi puna numerele in contul de google. ( i-am facut eu unul )
Acum nu stiu cum sa ii transfer numerele de pe telefonul cel nou pe contul de google rapid nu stand sa fac setari la fiecare numar in parte... Are cineva vreo idee cum as putea face? Exista vreo solutie?

1 răspuns:
| Andy2077 a răspuns:

In setari la Accounts and Sync bifezi Auto-Sync. Ar trebui sa-ti sincronizeze automat numerele pe contul de google. Specifica si Marca si Modelul de telefon