| Anna121 a întrebat:

Buna seara TPU! Sunt in reteaua Orange, am abonament si primesc lunar 150 mb pentru internet. Pot trimi mai multi daca platesc? Ma refer ca atunci cand eram pe cartela imi puteam incarca oricand voiam de la ei. Pot face la fel si acum?

Răspuns Câştigător
| ChiarEu2 a răspuns:

Da, mi se pare ca poti! Formezi *100# si dai la ramura de oferte. Cred ca exista vreo oferta strict de internet (oferta de date). Plata se face pe factura Orange!

7 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut AnnaDia,

Poti beneficia de mai mult trafic de internet activand una din optiunile de aici: http://www.orange.ro/internet-mobil/ipm.html#m=2-3-1. Optiunea trebuie mentinuta cel putin o luna intreaga de facturare.

Cu prietenie,
Orange Helper

| IonutCG90 a răspuns:

Bună seara Anna, și eu am ORANGE dar cartelă fără abonament. Eu am activata extraopțiune deci nu pot să spun că n-am credit pentru ei. Dar tu dacă suni la 411 si apoi apesi tasta 1 apoi 5 apoi 0 iti intra un operator si-ti ofera detaliile necesare. Sper c-am fost util.

| Anna121 explică (pentru IonutCG90):

Ma refer ca atunci cand eram pe cartela, daca ramaneam fara internet, ma duceam la Orange si imi incarcau ei cum voiam. Acum ca sunt pe abonament ma duc la ei doar pentru a-mi plati abonamentul si voiam sa stiu daca imi pot pune mb pentru internet atunci cand raman fara, dar pe abonament.

| IonutCG90 a răspuns (pentru Anna121):

Cred că se poatehappy. Nu ai și tu o cărticică ceva? Cu instrucțiuni...

| Anna121 explică (pentru IonutCG90):

Multumesc! happy

| IonutCG90 a răspuns (pentru Anna121):

Cu plăcere, pentru puțin AnnaDiahappy @:}---