| Dontforgettosmile a întrebat:

Buna seara, TPU! Verisoara mea nu mai are spatiu pe telefonul ei Samsung Galaxy Trend Plus si vrea sa-si cumpere un card de memorie. Intrebarea ar fi: se pot muta atat poze/filme pe card cat si jocuri gen temple run si alte aplicatii? Fundita! ♥

Răspuns Câştigător
| Eduard619 a răspuns:

Da,se poate muta tot big grin

| Dontforgettosmile explică (pentru Eduard619):

Si daca jocurile mai complexe le muta pe card ele vor rula la fel de rapid? Am auzit zvonuri ca nu s-ar misca la fel de repede din cauza vitezei cardului sau a calitatii confused
*Am uitat sa intreb: care e cea mai buna firma?

| Eduard619 a răspuns (pentru Dontforgettosmile):

Pai eu am Kingston si imi merge foarte bine si jocurile vor merge la fel.

3 răspunsuri:
| LetsGoRomania a răspuns:

Nu doar pozele si videoclipurile o sa le salveze! Am facut un test cu un alt telefon si jocurile nu apar doar pozele si videoclipurile!