| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara TPU. Vreau sa fac cadou unei blonde un telefon de blonde, cu android. Dar sa fie de blonda! Nu ma refer sa fie roz, sa aiba cristale Swarovski sau alte chestii bling (dar poate sa aiba si de-alea!), ci doar sa poata incapea lejer in poseta plic, sa aiba un ecran tactil clar si lizibil (blonda mea e nitel si chioara), sa fie accesat usor chiar si de un degetel delicat dotat cu unghiute false, si mai presus de toate, sa fie orice blonda in stare sa acceseze meniul intuitiv (stiu ca pare imposibil, dar totusi...), sa faca macar o poza, sa citeasca, eventual scrie, un SMS, si cam atat, ca deja cer prea mult de la blonda!
Ce imi sugerati sa iau?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Mă Epuurasule drag, eu îți recomand așa: ori să-ți schimbi blonda laughing (eu zic totusi să n-o scapi, pentru că... greu găsești alta, la pretențiile tale!), ori să-i faci cadou...un nuanțator de păr (roscat, bleumarin, roz etc) si atunci nu mai mergi pe principiul că blondele sunt cum sunt. Adică fete deștepte, dar la ce te gândeai mă?

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Nu stii tu ce blonda originala am eu! Mi-a zis odata ca nu a reusit sa faca o poza importanta pentru ca nu a gasit cum sa porneasca camera de la telefon, iar la SMS -uri nu ca nu raspunde, dar nici nu e in stare nici sa le citeasca, de-aia n-a platit factura electronica Vodafone cu lunile laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Accero a răspuns:

Nokia Lumia 900winking

| anonim_4396 explică (pentru Accero):

Bre! Daca tot ii cumpar telefon din banii mei, am si eu o dambla: sa fie android! Nu de alta, dar blondei mele ii place sa joace Angry Birds cat asteapta la coafor...

| Accero a răspuns (pentru anonim_4396):

"bre" sti ce mai bine ia-ti o bruneta sau o roscata, dar eu cred ca o sa te depaseasca ca inteligenta de aceea ramai la blonde rolling on the floor

| DanutzDanutz a răspuns:

Iphone ce dracu

| anonim_4396 explică (pentru DanutzDanutz):

I-phone e pentru brunete...