| gianinaaa a întrebat:

Bună seara tuturor! Am resetat tel Samsung j5 2016 la valorile din fabrica ..si nu mai vad nimic de pe cardul SD.Ce pot sa fac?
Mersi

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

In setări...stocare...ai opțiune de formatare card.
Eu am zis să formatezi in Samsung ca să nu fie probleme de citire și ca să il recunoască.
Apoi treci pozele salvate in pc, pe card dacă vrei să le ai pe sd.
Pe viitor salvează in google fotos. Sincronizează contul google cu fotos și așa nu vei avea surprize.
Baftă.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

L-ai scos inainte?

| gianinaaa explică (pentru darrio2007):

Nu.dar cand il pun pe un Nokia clasic vad pozele...nu stiu ce sa fac

| gianinaaa explică (pentru darrio2007):

Nu

| gianinaaa explică (pentru darrio2007):

Totusi nu pot nu imi arata care SD

| gelu1970 a răspuns:

Dacă spui că poți să le vezi intr-un Nokia, le transferi in pc și apoi pui cardul in Samsung și il formatezi.

| gianinaaa explică (pentru gelu1970):

Nu stiu cum se formateaza