| Robu_Cosmin_1992 a întrebat:

Un tip mi-a sters toate pozele de pe telefon din simpla "prietenie" (erau niste poze mai funny cu el). Stiti cumva cum le pot recupera? Exista un program gen cum e pe pc Recuva?
Apropo, am un Allview P5 Quad.
Multumesc!

4 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Daca aveai sincronizarea pornita si backup-ul de la google cand aveai net isi facea singur treaba, conecteaza-te la net si uite-te in galerie daca nu ai cumva un dosar numit Auto-Backup

| LenoreVoldaren a răspuns:

Aceste aplicații sunt niște fake-uri. Crede-mă am pățit-o și eu, dar cu niște poze un pic mai importante. Din păcate nu se pot recupera, numai în cazul în care aveai niște copii pe undeva, pe calculator, etc. Deci degeaba instalezi tu tot felul, că nu vor face nimic. Îmi pare rău.

| coztel5437 a răspuns:

Daca nu aveai facut backup pe undeva...le-ai pierdut, asta e

| ghostlabbrador77 a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc dar daca nu aveai backup (copie de rezerva pe google sau alte aplicatii) sau nu le aveai copiate si altundeva sau nu le-ai trimis cuiva nu mai ai cum sa le recuperezi. daca mai ai vreo nelamurire scrie-o ca coment la raspunsul meu.