| VisezCuOchiiDeschisi a întrebat:

Va intreb daca retelele de telefonie au acces la istoricul web al unui mobil, in ambele cazuri(Conexiune Wi-fi si Date mobile).Iar la solicitarea lor, daca este posibil, aceste informatii(istoricul web) pot fi oferite?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

De date posibil, de wi-fi nu!

| lupisor a răspuns:

Accesul la o istoricul web de la o retea telefonica se face cu mandat de la politie daca ai comis o infractiune grava.

Asa printre soapte se mai vorbeste ca daca te duci la un service poti intreba daca pot face asta.
succes

| VisezCuOchiiDeschisi explică (pentru lupisor):

Eu daca il solicit, mi-l pot oferi?