| andreidianan a întrebat:

Buna seara.
Va rog sa ma ajutati cu urmatoarea problema. Am intrat in aplicatia Lumea copiilor de pe telefonul Alwiew P7pro si mi-a cerut sa bifez aplicatiile pe care doresc sa fie accesate...Nu am folosit telefonul din aceasta aplicatie. Cand doresc sa parasesc aplicatia imi cere parola la aceasta aplicatie...pe care nu o mai stiu. (imi apar bulinute cand scriu si nu stiu cum sa fac sa scriu si litere la parola, sa mai incerc).
Cum pot parasi aplicatia daca nu mai stiu parola?
In meniul telefonului nu mai pot intra doar dupa ce ies din aplicatia asta. La telefon nu am parola de acces.

Multumesc

1 răspuns:
| cuvant a răspuns:

Contacteaza firma Allview sau mergi la un service. Ei ar trebui sa te poate ajuta cu acest lucru.