| caracatyta a întrebat:

Buna seara.Va rog sa ma ajutati si pe mine.Am un Alcatel one touch 322 si nu stiu cum sa fac sa-mi ia cablul de date..are satari care trebuie facute special sau ce ca i-am dat roata vreo doua ore si m-am lasat pagubas.Va rog eu din suflet daca ma poate ajuta cineva.

2 răspunsuri:
| DanielCross a răspuns:

Si eu am Alcatel 808 am USB la el dar cand il bag in laptop/computer nu merge asa ca stai linistit nu merge nici mie..nu este cablul de vina si nici setarile ci telefonul..cred..la niciun Alcatel nu merge USB-ul..motivul? necunoscutlaughing Numai binehappy

| caracatyta explică:

La mine cand il conectez la usb il foloseste ca incarcator