| Domnulmatura779 a întrebat:

Buna seara, vreau să știu care a fost/ este încă mai bun? Samsung Galaxy S3 sau S4 atenție nu S4 mini/S3 mini și încă ceva, se potriveste bateria de la S3 la S4? Cel mai bun răspuns=funda

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

S4 e mai bun, simnu, bateriile mu merg intre ele.

| FredericChopin a răspuns (pentru Wr3nch):

Draga Domnul Wr3nch bateriile și chiar și simul merg de la S3 la S4 dar nu știu dacă merge și de la S4 la S3 (cea de S3 fiind crdca un pic mai mare) daca nu știi un răspuns de ce mai răspunzi sa te afli n treabă? Vezi că eu îs cu mult mai mulți ani deasupra ta,! Ai grija ce raspunzi

| Wr3nch a răspuns (pentru FredericChopin):

Sa am grija ce raspund ca daca nu ce? Imi dai ignore ca restul de pe site la care nu le convine realitatea? Orice site o sa iti zica ca s4 e mai bun ca s3. Ecranul e mai bun, camera are rezolutie mai mare, procesorul e mai bun si versiunea de android ajunge la 4.2.2 in loc de 4.0.1. niciunul nu e de folosit in 2022. Si doar pentru ca bateria intra nu inseamna ca e bine sa fie folosita. Cea de s3 are mai putina putere si va tine sistemul sub-alimentat si se strica mai repede. E ca si cum ai folosi priza de 110 si un dispozitiv de 220.

| FredericChopin a răspuns:

S3 neo l am folosit ~ 8 ani dar daca e sa o luam așa care e mai bun dintre S4 siS3 S3 că are Qi wireless chargermarket dependent deci se poate încărca și magnetic dar depinde de tara la unele are ex USA China Rusia la astea mai sărace Romania India Moldova nu și are și 2 GB RAM și upgrafablil la android 5.0.1