| g2br13l a întrebat:

Vreau sa stiu daca ma afecteaza cu ceva daca fac un update la un Samsung galaxy s2 plus la android, precizez ca am acum android 4.1.2. Acum am mai auzit ca daca faci update incepe sa mearga greu si vreau sa stiu daca o sa se intample la fel si cu un s2 plus, va rog sa-mi spuneti daca voi ati facut updateul si daca merge msi greu! Dau funda pentru cine imi spune daca l-a facut si daca mai merge bine!

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu n-am Samsung, dar ai grija ce faci cu softul tau sa nu il strici apropo garantia se duce daca umbli in softul lui

| HolyDesire a răspuns:

Eu am android 4.2.2 pe telefon si functioneaza foarte bine nici tu nu ar trebui sa ai probleme daca telefonul functioneaza in parametri normali si nu are nimic busit