| pavelmihnea22 a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog ce telefon este mai bun:android sau galaxy? Eu am un telefon pe nume Alcatel one touch 991 android.Este mai bun ca galaxy?

Răspuns Câştigător
| Andrei1099 a răspuns:

Tu nu intelegi conceptul de android si galaxy. Android este un sistem de operare, care este pe acel Alcatel, dar si pe toate samsungurile din gama Galaxy. Si acum depinde ce galaxy preferi apoi pot sa iti spun care e mai bun.

| pavelmihnea22 explică (pentru Andrei1099):

MS.Iti las id-ul meu mihneapavel

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca galaxy s 1 si cele de genul sigur nu este, e cam la acelasi nivel cu galaxy mini 2, galaxy ace etc