| yuzuky a întrebat:

stie cineva ce este flipora? am primit acum cateva zile un mail si din greseala am instalat ceva (pe tel ca acolo am intrat pe mail), cred ca este un fel de virus...stie cineva ce face acest 'flipora' si cum pot scapa de el? dau funa :*

Răspuns Câştigător
| IonutH98 a răspuns:

Flipora nu e un virus. E ca un browser care iti arata cele mai bine articole, stiri, etc... cauta pe internet daca nu ma crezi si vei vedea nu trebuie sa iti resetezi telefonul.

1 răspuns:
| Alyn_Alyn_1990 a răspuns:

Salut, ca sa scapi de un virus de pe telefon poti sa descarci un antivirus sau daca nici asa nu scapi cel mai simplu este sa formatezi telefonul(adica sa revina la setarile din fabrica; se sterge tot de pe el)