| Aurora_Diana_1998 a întrebat:

Buna, stie cineva cum pot sa scap de acea andocare conectata? Am vazut mai multe raspunsuri aici dar la mine nu este activat daydrem acela. Cum fac sa nu-mi mai apara? Pana astazi nu mi-a aparut deloc, nu a fost udat, nu l-am tinut la rece.

1 răspuns:
| SanSteffano a răspuns:

Bună este vorba despre navigare prin andocare, sau andocarea navigatiei. Incearca sa intri la setarile telefonului, apoi sistem, umeaza navigare sistem, iar acolo o sa gasesti dezactivare andocare.