| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Stie cineva cum se activeaza optiunile la cartela prepay Lycamobile? Din ce am citit pe site-ul lor, inteleg ca trebuie sa cumpar online cartela cu optiunea. Ceea ce nu-mi convine. Am cartela, am credit pe ea, m-am hotarat la o optiune si... m-am impotmolit.

Răspuns Câştigător
| Floridori a răspuns:

Buna! Intri pe pagina lor, alegi pachetul pe care il doresti, dai click pe "Mai multe..." si dai scroll.In josul paginii, exact intre unde se termina toate detaliile pachetului si butoanele "Inapoi" si "Cumpara", ai numerele la care poti activa optiunea respectiva.De obicei incepe cu *139* urmat de 5 cifre corespondente optiunii respective si tasta #. Sper sa gasesti.

| NunuNini a răspuns (pentru Floridori):

Aha! Am vazut la alte oferte. Noi. Cea pe care o vreau eu, desi apare, nu mai are numarul. Dar am inteles cum se face. Multumesc.

| NunuNini a răspuns (pentru NunuNini):

Si ar trebui sa fie, oferta fiind pana la 31.01. 2021

| Floridori a răspuns (pentru NunuNini):

Cu placere! Imi pare rau ca nu pot ajuta mai mult.