| andr33a888 a întrebat:

Buna stie cineva daca se poate decoda Alcatel ot918 pasadena?

Răspuns Câştigător
| rotterro a răspuns:

Se poate decoda Online pe site-ul acesta http://decodareonline.ro/product.php?id_product=266. Vorbeste cu ei pe chat inainte de a face vreo comanda pentru ca sunt unele modele care merg decodare doar prin cablu.

| andr33a888 explică (pentru rotterro):

Mersi pentru raspuns

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Ar TREBUI să se poată decoda, dar să NU încerci coduri obţinute/găsite aiurea pe net.

Să mergi la un service specializat în decodare, te costă între 20-50 lei.