| GabrielRazvan1982 a întrebat:

Buna,stie cineva de ce mi se descarca bateria de la telefon foarte repede? telefonul este un LG optimus p970iar bateria am cumparat-o de o luna de la magazin germano s ...mentionez ca touchscreen-nul de la telefon este crapat. sa fie din cauza asta? astept niste raspunsuri concrete.va rog.

1 răspuns:
| patriciu4 a răspuns:

Nu are legatura cu touchul, e vorba ori de sistemul de operare(iti propun sa incerci printr-un reset), ori de pe placa de baza, e destul de vechi telefonul si nu ar fi de mirare sa fie vorba de componente...