| Mario1999 a întrebat:

Stie cineva sa imi spuna daca un telefon codat in Vodafone recunoaste o cartela Indygen? Indygen este un brand Vodafone dar sunt alte retele de fapt. Daca stiti, va rog sa imi spuneti. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Da.Merge.Am castigat aici o cartela Indygen si i-am dat-o baiatului meu.Care este pe Vodafone.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Incearca, operatorii de aici care controleaza TPU te pot lamuri.

| pa1pa2pa3 a răspuns:

Incearca de unde sa stim noi

| Mario1999 explică (pentru pa1pa2pa3):

Cum ai vrea sa incerc, ca nu am telefon codat in Vodafone. Care a fost rostul raspunsului tau?