| anonim_4396 a întrebat:

Buna!

Stiti cumva ce as putea face pentru a rezolva urmatoarea problema?

Am un Allview X3 Soul Style iar atunci cand sun pe cineva pe telefon si vorbesc cu acea persoana o aud foarte incet sau de multe ori nici nu se intelege. Ce as putea face in aceasta situatie?

Cum pot rezolva aceasta problema?

Mentionez ca volumul este dat la maxim.

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Verifica nivelul sunetului chiar in momentul convorbirii active (poate sa difere de volumul soneriei auzit cand esti apelat).
Daca e la maximum si se aude tot incet, e bine sa ceri o parere intr-un service avizat, care ti-ar putea spune unde e problema.