| anonim_4396 a întrebat:

Buna, știți cumva daca iPhone 7 se închide la frig?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Bateriei îi "cade" drastic capacitatea la frig și d-aia se inchide telefonul. Dar ai mai intrebat asta și ți-au mai răspuns culegii, așa-i?

| Raducons a răspuns:

Nu se inchide singur la frig in mod normal, dar se poate intampla daca bateria este putin epuizata

| Unabucataleu a răspuns:

Am și eu unul și la 20-30 % baterie, s-a închis, ce e drept afara erau - 12, -14 grade

| Josh52 a răspuns:

Nu ar trebui normăl așa ceva dar se poate întâmpla din cauza frigului evandual pune o husă