| DeeutzaDlk a întrebat:

stiti cumva unde pot gasi fata de tel sau husa pentru tel android qt- a05. am cautat prin magazine si nici macar nu au auzit de acest telefon laughing

Răspuns Câştigător
| SasNetRomania a răspuns:

In ro nu se gaseste asa ceva, nici macar tel apai husa.
iti recomand sa o comanzi de pe ebay ai si free shippging la unele si o ridici de la posta in maxim 2 sapt

3 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Spune-mi mai multe detalii despre telefon, scoate-i bateria si zi-mi exact ce scrie.
succes!
Contact:
Skype/Mess: sas.samp
Email: sasn3t@gmail.com

| DeeutzaDlk explică (pentru SasNetRomania):

Http://www.pandawill.com/......54444.html

uite aici cum arata telefonul

| DeeutzaDlk explică (pentru SasNetRomania):

Cica e un telefon facut de chinezi( marca proprie) peste tot pe unde am mers mi-au zis ca nu au auzit de aceasta marca, l-am primit acum cateva luni e nou, doar ca l-am scapat de cateva ori si s-a zgariat spatele vreau sa-i cumpar alta carcasa sau macar o husa de protectie daca as gasi, nu mai zic ca de cand mi-a cazut daca vreau sa ascult muzica la casti sau sa vorbesc nu merge decat o casca l-am dus la reparat si mi-a zis ca nu se baga sa mi-l repare imi place mult telu si vreau sa-l repar dar nu stiu unde

| SasNetRomania a răspuns (pentru DeeutzaDlk):

In ro nu se gaseste asa ceva, nici macar tel apai husa.
iti recomand sa o comanzi de pe ebay ai si free shippging la unele si o ridici de la posta in maxim 2 sapt