| maphiotul a întrebat:

Buna.
Stiti vreo aplicatie de recuperare a mesajelor scrise si sterse de catre altii de pe whatsapp?
Dar care sa fie eficientă si in afara de WAMR

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Din câte știu găsești aplicații prin care se salvează notificările și mi se pare foarte eficient

Să recuperezi nu există, poate doar dacă apelezi la un hacker

| maphiotul explică (pentru anonim_4396):

De recuperare, de salvare...indiferent
Stiu ca exista, am si dat exemplu de una
Dar daca mai stie cineva una care sa fie si eficientă, nu doar povești...

| anonim_4396 a răspuns (pentru maphiotul):

Chiar știam una care era eficientă doar că n-am mai folosit de ceva vreme. Revin cu răspuns dacă o găsesc

| maphiotul explică (pentru anonim_4396):

Ok

| anonim_4396 a răspuns (pentru maphiotul):

Mi-am reamintit. Încearcă Notifications History pe magazin play

| anonim_4396 a răspuns (pentru maphiotul):

Uite și un tutorial pentru ea:

https://youtu.be/kwmLnQUM79U

| maphiotul explică (pentru anonim_4396):

Mersii
Revin cu fundă in cateva zile daca funcționează corespunzator happy
Ca mai am doua care cand salveaza, cand nu...plus de asta am si din setarile telefonului activat, că se poate
Dar culmea e ca pentru unele mesaje sterse nici o varianta nu functioneaza

| anonim_4396 a răspuns (pentru maphiotul):

Asta pentru că de multe ori poți primi notificarea cu întârziere când mesajul e deja șters sau dacă ai wi-fi-ul oprit de exemplu

| maphiotul explică (pentru anonim_4396):

Notificarea ramane oricum in telefon
Internet am permanent, nue vorba de wifi
Si de exemplu ultimele 3 mesaje mi le-a trimis cineva deodata toate 3 si le-a sters.2 din ele mi le-a salvat telefonul, 1 nu

| maphiotul explică (pentru anonim_4396):

Nu functioneaza corespunzator Notifications History sad
Sau poate are ceva telefonul meu