| Andreea0803 a întrebat:

Stiu ca posibil sa sune stupid, dar mi- am liat un Samsung galaxy j5 si nu stiu cum sa- i setez tonul de apel cu o melodie deja existenta in telefon. Ma poate ajuta cineva, va rog?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fiind melodie nu o poti pune ca ton de apel.Ca ton dureaza 10-15 secunde. Poti descarca din Magazin play aplicatia Zedge, gratuit, si o cauti acolo.Ca varianta de ton de apel.

| OnuOnulică a răspuns:

Intră în meniul telefonului apoi click pe fișieru cu Muzică și intră în meniu apoi o să-ți apară selectează ca ton de apel.