| silicalex1999 a întrebat:

Buna sunt alex.Am vrut sa imi iau un Samsung galaxy pocket.Se merita sa dau 500 de lei? Este bun? Cine are sau cine stie sa imi raspunda.Va rog din suflet!

1 răspuns:
| piciu25 a răspuns:

500 de lei mi se pare cam mult. telefonul il gasesti si in jur de 400 de lei. pentru 500 de lei iti recomand un galaxy next turbo sau LG optimus one. posibil sa fie mai scumpe cu 50 de lei dar macar sunt mai bune ca galaxy pocket. decizia iti apartine!