| anonim_4396 a întrebat:

sunt Alexandra si am o problema in legatura cu telefonul meu, Samsung Galaxy Ace Plus. Mi-am uitat modelul pentru deblocarea telefonului si nu stiu ce sa-i fac. Nu am cont google si nu apare nici "fereastra" pentru a ma trimite la cont.

Răspuns Câştigător
| AliceAll a răspuns:

Pai. mi s-a intamplat acum recent. te duci la Vodafone sau la cosmote(de unde ai telefonul) ii spui celui de acolo care e problema si ti-o va rezolva. Mie mia resetat telefonul. nu dureaza mult. succes happy PS: eu am Samsung galaxy s