| Master2001 a întrebat:

Buna, sunt din Satu Mare. Cine stie un loc în care pot sa imi fac telefonul?
Am s8 si mi-am scapat telefonul si acum se vede verde ecranul. I s-a dus displayul si trebuie schimbat ecranul.

1 răspuns:
| zilog a răspuns:

Mai bine il trimiti la reprezentata service garantii pentru ca daca il repari cu piese ieftine ca toti de la service ne bagam in general la cele mai iefine piese de pe planeta sa ii jepcarim pe clienti de cat mai multi bani
o sa fii foarte ne multumit
iti garantez ca in maxim 2 luni o sa il ai spart din nou datorita calitatii proaste a meterialelor folosite