| kidDiana a întrebat:

Sunt foarte indecisa si as vrea sa ma ajutati! Vreau sa-mi cumpar un telefon, mai demult eram hotarata sa cumpar Nokia Asha 302 dar in acest moment sunt atrasa de Vodafone Smart II, am citit pe internet cateva dezavantaje a lui Smart II ca de exemplu baterie slaba la internet, difuzor slab etc.Mi-as dori un telefon care sa-mi reziste nu dupa 3 luni sa faca figuri! Deci nu stiu pe care sa-l cumpar.Ar fi primul meu smartphone deci chiar nu stiu mai nimic despre ele! Vreau sa-mi raspunda cei care stiu despre acest telefon, sau care il au, funda pentru cea mai buna lamurire! Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| a1sxD123 a răspuns:

Io zic Vodafone smart 2 are android bun, si legat de volum iti iei programu music eq volume si til configurezi si o sa vezi o diferenta uriasa! bftwinking

| kidDiana explică (pentru a1sxD123):

Tu ce crezi isi merita banii? happy

| a1sxD123 a răspuns (pentru kidDiana):

Pai merita bani Vodafone si Nokia asa ii pentru mesenger etc. daca iti ei din gama galaxy iti recomand s

4 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Aceste 2 telefoane sunt slabe.alege unul din gama Samsung galaxy, sunt chiar bune telefoanele.
funda?

| kidDiana explică (pentru davidtm):

Eu le-am ales pe acestea deoarece au un pret pe care mi-l permit!