| AndreeaElena13 a întrebat:

Buna!
Sunt foate curioasa care dintre cele doua telefoane(Samsung Galaxy S Advance sau Huawei g510) este mai bun si mai performat?
Cei care ati avut\aveti unul dintre ele imi puteti spune, va rog?
Dau fundita!

Răspuns Câştigător
| Alecsx25 a răspuns:

Buna,Andreea! Eu te-as sfatuii la Samsung Galaxy S Advance, deoarece Samsung este o firma mult mai buna decat Huawei. Si eu am telefon Huwaei, si nu este stralucit. Ma refer ca Samsung-ul este mult mai rezistent decat Huawei-ul. Decizia iti apartine in totalitate.
O seara buna.

1 răspuns:
| Raptorz a răspuns:

Samsunt Galaxy S Advance 1-Huawei-0