| Kky_Shhu_1993 a întrebat:

Sunt in Anglia am net de la Three prin cartela problema este ca pe telefon cand faci speed test am 17mbps dar cand fac hotspot si intru de pe alt telefon sau laptop am 0.25-0.35 iar pe telefonul principal tot 17 ramane.Care este problema?

3 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Daca ai aceasta viteza pe cartela, eu zic ca este destul de ok. incearca sa faci hotspot doar prin wi-fi. ai o viteza mai mare.

| Kky_Shhu_1993 explică (pentru octav005):

Stiu ca e ok, problema este ca 17mbps prind doar intr-un loc fara sa misc telefonul de aceia fac hotspot prin wi-fi dar din pacate pe laptop nu am aceiasi viteza sau pe celalalt telefon... daca pe Samsung intru pe ce vreau pe laptop sau iphone nici facebooku nu merge

| octav005 a răspuns (pentru Kky_Shhu_1993):

Atunci poți baga cartela intr-un stick usb. Trebuie sa ai un stick usb. De la rds. S.au alta firma de net