| Daria0123 a întrebat:

sunt în căutarea unui telefon mobil dar nu știu ce să aleg dintre s2+ sau s3. toată lumea zice că s2+ este mai rezistent dar nu știu ce să fac. ce telefon să aleg și motivați de ce. mulțumesc mult. Urgent puppy dog eyes
Fundăă :*

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Mai rezistent in ce sens?
S3 e clar superior...
Oricum, s2 plus e un s2 minus in caz ca nu stiai(deoarece are de 2 ori mai putina memorie rom, are gpu mai slabut, nu are gorilla glass si multe altele...). Oricum, recomand s3 din cele doua.

| extremeA07 a răspuns:

Am avut S2 plus si mi se pare ca are tot cam aceleasi gadgeturi ca si S3. Doar ca S3 e mai mare, culorile sunt mai puternice, are un led in partea de sus si e mai scump. Acuma depinde si care design iti place mai mult.

| TheQuestionQuestionQuestion a răspuns:

S2 plus da chiar e mai tare, arata frumos, iar s3 e mai mare, mai puternic, dar singura problema este ca dca cade jos s-a spart tot ecranul.am patit asta si am schimba 3 s3-uri

| rentie a răspuns:

Intr-adevar S2+ este foarte bun.S3-daca il scapi jos ecranul se face praf, Eu te sfatuiesc sa-ti iei un S2+. Are o multime de aplicatii si este rezistibil.