| fatacaciocolata a întrebat:

Sunt in reteaua Telekom si as vrea sa stiu daca este vreun cod pt un singur apelant cand ma suna sa ii apara ca am telefonul inchis. Fara sa bag codul pentru toata agenda.

Răspuns Câştigător
| DenisIonut01 a răspuns:

N-am auzit de asemenea lucru. Poti incerca sa mergi la cei de la telekom sa le spui sa blocheze sau sa devieze un numar care te deranjeaza sau poti intra in setarile telefonului la setari apeluri si acolo poti bloca/devia apelul de la numarul respectiv.