| Nadiaa a întrebat:

sunt pe telekom si mi-a expirat extraoptiunea, am stat o luna fara sa-mi incarc avand mesaje nelimitate gratuite, acum sunt in perioada de gratie, daca mi.ar transfera cineva 1 euro l.as folosi apoi as mai avea luna aia de mesaje nelimitate in retea?

1 răspuns:
| RazvanBaranguta1337 a răspuns:

Chiar daca cineva iti va transfera 1 Euro pe cartela, tot vei fii in perioada de gratie. Dar, cu 1 euro poti cumpara valabilitate pentru aproximativ 7 zile si vei scapa de perioada de gratie. Cu toate astea, nu vei putea trimite mesaje nelimitate in retea, decat daca iti cumperi alta extraoptiune (trebuie sa incarci mai mult).