| Roxanaaa567 a întrebat:

Sunt pe Vodafone și de aseară nu mai primesc apeluri. Pot sta pe internet, pot suna și primesc mesaje. Dar apelurile nu le primesc. Știe cineva cauza? Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Incearca #35*0000# apel. ar trebui sa-ti apara pe ecran un mesaj "barring canceled" si cam asta ar fi. daca tot nu-ti merge te sfatuiesc sa iei legatura cu relatii clienti.

| flixbuster a răspuns:

Contacteaza suportul Vodafone sau mergi intr-un magazin de-al lor sau partener.

| snzpaul a răspuns:

Sunt multe motive pentru care se poate întâmpla asta: primul care mie îmi vine in minte este ca ai blocate apelurile sau ai activata optiunea de a le redirecționa. Poți verifica din setări.