| PrettyR a întrebat:

Sunt pe Vodafone şi vreau să iau 5 euro credit în avans. Se poate 5? Şi dacă da, cât o să am valabilitate? Mersi.

3 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

Da. Exista 5 euro credit. Credeam ca toata lumea stie asta. Valabilitatea este de o luna. Deci dupa o luna trebuie sa dai alti 5 euro.

| PrettyR explică (pentru Kriss96):

Eu ziceam sa iau credit in avans, nu sa reincarc big grin

| Kriss96 a răspuns (pentru PrettyR):

Banuiesc ca se poate. De ce nu bati drumul pana acolo sa intrebi? Ca sa fi sigura. Si eu mai intreb chestii pe aici, dar sa stii ca de cele mai multe ori nu e nici convenabil, nici rezonabil. Tot mai bine e sa te informezi direct acolo. Oricum tot ar trebui sa mergi indiferent de situatie. Incarcarea fie ea si in avans tot acolo ajungi. Dupa parerea mea ar trebui sa poti in avans. De exemplu daca reincarci lunar poti sa te duci cu cateva zile inainte sa reincarci chiar daca nu ti-a expirat creditul inca. Cel nou intra automat cand ajungi la data expirarii.