| Florea_Nico_1996 a întrebat:

telefonul meu nu se mai deschide. si nu stiu ce sa ii mai fac. l-am bagat la incarcat, tot nu se deschide..am incercat si cu butonul de power si,, down,, si tot nu merge... ce ar trebui sa ii fac? ajutati-ma va roog.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca poti scoate i bateria.

| PersonajFictiv a răspuns:

Sa inlocuiesti incaracatorul.
Daca incarcatorul e bun inseamna ca trebuie sa il duci la un service sa vada ce problema are.

| Rommeo a răspuns:

Spune si ce marca de telefon ai. Eventual tine apasat butonul power timp de 15 secunde si vezi daca porneste.