| alexeinholcz a întrebat:

telefonul meu s-a blocat. Aveam un cod cu model pe telefon, cineva a incercat sa-l ghiceasaca si a incercat de atatea ori ca mi-a aparut asa:"Prea multe incercari gresite pentru a putea deschide telefonul conectati-va la contul dumneavoastra Google. Eu stiu sa ma conectez dar wifi-ul este inchis si nu ma lasa sa-l deschid ce ar trebui sa fac? Dau funda.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Precizează EXACT ce model de telefon ai pentru ca să-ţi zic cum să faci "factory reset" ( revenire la setări de fabrică ), sau "hard reset"!

Toate cele bune.

2 răspunsuri:
| Lazar_Silviu_1995 a răspuns:

Restartează din fabrica