| ArrianaM a întrebat:

Știți cumva dacă se pot folosi reducerile din programul Phone credit Orange de pe mai multe cartele la achiziționarea unui telefon? Şi știți dacă telefoanele cumpărate de la Orange fără abonament au acea "stampila" Orange pe ele? ...Mulțumesc! happy

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Poti folosi creditul adunat in Phone Credit numai pentru acel numar de telefon. Nu se pot cumula valorile aferente in mai multe conturi PrePay pentru a cumpara un singur telefon.

In alta ordine de idei, te rugam sa detaliezi daca te referi la existenta siglei Orange pe telefoanele vandute.

Multumesc,
Orange Helper

| ArrianaM explică (pentru OrangeHelper):

Mulțumesc! Da, mă refeream la existenta siglei Orange pe telefon

1 răspuns: