| Andreea930 a întrebat:

Știe cineva cum pot activa extraopțiunea cu 6 euro? Am încărcat-o și nu știu cum să o activez, am mai dat și la *100# dar nu știu la ce să dau mai departe.

8 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ce retea?

| Andreea930 explică (pentru Wr3nch):

Telekom

| Wr3nch a răspuns (pentru Andreea930):

Activare cu SMS la numărul
123 cu text U6

| cfrtobias a răspuns:

Pai acolo nu ai optiune la *100#?

| oz_1736 a răspuns:

*100#. Fiecare optiune este numerotata cu o cifra. Tastezi cifra, numarul de ordine, apoi tastezi "trimite". Tot asa pana alegi ce vrei. Ma refer la Orange

| Katona_Claudiu_1999 a răspuns:

*100 # apeși 7 contul meu, după acea apeși 1 reîncărcare și introduci codul secret de pe bon sau cartelă, sau poți instala my Vodafone te loghezi în aplicație, dai pe cele 3 puncte sus dreapta, și alegi promoții, după aceea bonusuri și opțiunii oferta națională 6 apeși pe chenarul roșu activează și confirmi

| whatisthis19 a răspuns:

Deci tastezi *100# si da-i la acolo 1 bonus si promoții dupa da-i 1 continuare iar după ai multe opțiuni
1 Optiunea 6E 2 Optiunea 5E 3 Optiunea 8E 4 Optiunea 10 E cu roaming in SEE 5 Optiunea 12E cu roaming 6 Optiunea net 6E 7 Optiunea net 5E 8 Bonus 9 Inapoi

| Andreea930 explică (pentru whatisthis19):

Am dat la opțiuni, nu mi-a apărut opțiunea cu 6, apărea cu N5 după că nu am nici o opțiune disponibilă