| Andrei7886782 a întrebat:

Știe cineva unde pot găsi telefonul Pocophone F1 în Iași?
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| frunzarescu a răspuns:

Cel mai ieftin il gasesti aici http://bit.ly/2Pqh1od Il comanzi online si vine la tine in Iasi. Am si un Pocophone F1 si iti spun ca este foarte bun, punctul forte este bateria, apoi camera foto dar si rapiditatea cu care se misca in aplicatii. E o alegere foarte buna!

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Nu se găsește la magazine în niciun oraș din țară; doar la depozitul eMag sau PC garage (dacă îl mai au).
Poți să cumperi telefonul; îl testezi 1-2 zile, și dacă nu ești mulțumit de el îl dai înapoi și ți se va da banii pe el. Dar vei suporta cheltuielile de transport.