| Marck94 a întrebat:

Tocmai mi-am achizitionat Huawei P10 lite, cum sa setez camera foto din spate? Ca sa fac poze geniale, fara a edita ceva. De exemplu ziua, in timpul soarelui, vreau sa iasa si mai fain, ceva mai deschis, ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| xerxes1 a răspuns:

Cu un telefon nu o sa faci niciodata poze calitative ca ale unui aparat de fotografiat.
Apoi conteaza experienta si spiritul artistic al fotografului, care nu se invata de azi pe maine.
Sa faci o fotografie reusita este o arta.O fotografie trebuie sa transmita o emotie. Putine reusesc asta.

Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Soarele in spate intotdeauna, iar subiectul de fotografiat niciodata in centru.Se aplica regula de 1/3.
http://www.fotosmiley.ro/......lor-de-aur

| mudokins78 a răspuns:

Youtube, google.

Răspuns utilizator avertizat
| mudokins78 a răspuns (pentru Marck94):

Adica. Mai caută şi pe goagle că de aia ai mîini.