| DianaDiaa a întrebat:

Tocmai mi-am luat un Samsung galaxy fame si as vrea mai multe pareri.Initial am vrut sa cumpar galaxy young dar mi s-a spus ca este mai bun fame (are camera de 5 si inca ceva ). Eu am intrebat acolo, dar cum nu ma pricep asa bine ...am zis sa va intreb si pe voi (mai ales daca aveti) si stiti.

Deci?

2 răspunsuri:
| Mihaitza009 a răspuns:

Eu unu as merge pe galaxy fame galaxy young nu este asa bun si merge sacadat rau se vede in reluare si nu poti baga multe aplicatii pe el are si camera de 3mp,,, este superior galaxy fame cu mult peste galaxy young deci ia-ti galaxy fame

| DianaDiaa explică (pentru Mihaitza009):

Cum am zis ....eu deja am galaxy fame.