| anonim_4396 a întrebat:

Buna tou, puteti sa imi recimandati un telefon bun la pretul de 200 lei?(minim 1 gb de ram)

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Kenwill a răspuns:

Pai iti pot recomanda dejete mai bune sa poti scrietongue
De telefon nu stiu... poate unul la abonament, dar nu te astepta la un iPhonetongue

| ombladon a răspuns:

Eu am cu 250Lei am luat un Xperia J (1 Ghz, 510Mb RAM) SH, tu probabil il vrei cu 1GB RAM si sa fie nou...laughing

| BuGaTy a răspuns:

Ia-ti iphone 3gs. nu are 1gb ram dar totusi e un telefon bun pentru bugetul tau

| Alexandru98 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......D00WXBBBM/

ți-aș recomanda să mai aștepți până mai strângi niște bani... dacă vrei să îți cumperi ce vrei tu

| RB26DETT a răspuns:

Cauta pe OLX sau tocmai, gasesti Sony xperia M, un telefon minunat in acest pret! Decat sa-ti iei un eboda, Allview, utok si alte alea noi, mai bine-ti iei un xperia M la mana a 2-a! Altceva... in banii aia ceva nou sa-ti iei cu maxim 512 mb RAM si cu un procesor de maxim 1.2 single core! Nu se merita!

| Jipa95 a răspuns:

SH poate ai sanse se gasesti asa ceva, dar pana in 200 nici telefoane pe android nu cred ca gasesti.